Garanti ve İade Şartları

www.medybebe.com'den satın aldığınız her ürün Medybebe’nin kalite garantisi altındadır. Size hatasız hizmet sunabilmek için azami çabayı göstermekteyiz.

Yine de herhangi bir nedenle satın aldığınız üründen memnun kalmaz veya hatalı olduğunu tespit ederseniz, almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan / tahrip etmeden ve kullanmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde, firma yetkililerimize haber vererek iade edebilirsiniz.

Sevkiyatı yapılmamış siparişleriniz için 0(212) 475 98 50 nolu telefon numarasından müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Medybebe’ye bildirilmelidir. Firmamız en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir problem durumunda 0(212) 475 98 50 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz! (Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.)

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Kullanımın söz konusu olması halinde ise sadece üretim ve/veya malzeme hatasının sonradan belirmesinden kaynaklanan sebeplerle iade alınabilir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Medybebe’ye ulaştığı andan itibaren onbeş (15) gün içerisinde ürün bedeli ödeme yapılış şekline göre iade edilir. (Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenizin kredi kartınıza geri ödenmesi taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.)

Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumların tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile gönderilmemesi halinde ürünü iade alamayacağımızı üzülerek bildiririz.

İade edilen üründe Medybebe’nin hatalı olduğu tespit edilirse, kargo ücretini Medybebe üstlenir (Geri ödeme yolu ile). Diğer hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti ve ödeme ile ilgili masraf ve giderler (örneğin havale masrafı v.b) müşteriye aittir.

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile gönderilmelidir. Ürünün kullanılmamış ve barkodunun zedelenmemiş ya da kopmamış olması gerekmektedir Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Copyright 2014 Medy Bebe - Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları / Gizlilik Sözleşmesi